Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     

Новости

 
ВЕСЕЛІ ОСІННІ ДНІ В НАШОМУ САНАТОРІЇ
  Печать E-mail  
 
Окт
7
2020

 
 
 
С Днем Медицинского Работника!
  Печать E-mail  
 
Июнь
21
2020
 
От всей души примите поздравления с Днем медицинского работника!
 
 
 
 
ЗАПРОШУЄМО НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ
  Печать E-mail  
 
Фев
23
2020

В період росту захворювання ОРЗ та грипу, запрошуємо в КНП "Дошкільний санаторій м Маріуполь" на оздоровлення часто хворіючих дітей, з ослабленим імунітетом, у віці від 3 до 9 років, а також на лікування хвороб, пов'язаних з органами дихання.БЕЗКОШТОВНІ путівки ви можете оформити в дитячій поліклініці за місцем проживання . Найближчий заїзд - 25.02..2020р.Телефон для довідок: 0679774949, 0678019923,0981339055.

 
 
 
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ВСІХ ДІТЕЙ!
  Печать E-mail  
 
Май
31
2020

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

   Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

   Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі.

   Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 
 
 
ПОСЛЕДНИЙ МЕСЯЦ ЗИМЫ
  Печать E-mail  
 
Фев
23
2020

Последний месяц зимы для деток, которые были в нашем санатории на оздоровлении прошел весело и с пользой. Конечно же, детки подкрепили свое здоровье в период роста ОРЗ и гриппа оздоровительными и лечебными процедурами, который предлагает наш санаторий для лечения органов дыхания. Физиотерапевтические процедуры, лечебный массаж, ЛФК, кислородные коктейли, а также комплексное лечение нашими педиатрами оказывает благотворное влияние на детский организм. Также , ребята зарядились позитивными эмоциями и радостным настроением на развлекательных мероприятиях. Наши маленькие пациенты - настоящие артисты, проявили свои творческие способности в театрализованной сказке « Стрекоза и муравей», показали свою ловкость, силу , меткость в зимних забавах, пели песни, читали стихи, водили хороводы. Положительные эмоции, звонкий смех и лучезарные улыбки - это лекарство от зимней стужи, это психологическое здоровье, которое так необходимо и взрослым и детям!

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff