Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     

Новости

 
ГОЛОВНЕ- ЦЕ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ
  Печать E-mail  
 
Окт
13
2019

У нашому санаторії пройшла зустріч дітей старшого дошкільного віку з представниками ГУНП з ювінальной прівенціей лівобережного відділу поліції, в особі майора міліції Галини Каладій та представників лівобережного вибухотехнічного відділу. Метою зустрічі було ознайомлення дітей з вибухонебезпечними предметами, попередження про загрозу, яка може підстерігати дітей на вулиці. Представники вручили діткам розмальовки, плакати інформаційного характеру. І хоча тема зустрічі була досить серйозна, атмосфера спілкування була довірча та тепла. Дуже важливо нашим діткам, в такий непростий час, відчувати захист і турботу дорослих в різних життєвих ситуація.

 
 
 
ЩИРО ВІТАЄМО!
  Печать E-mail  
 
Сен
29
2019
Шановні вихователі!
   Вітаємо вас з вашим професійним святом! Бути вихователем - це справжнє покликання. І нехай ваша робота зовсім не легка, але ви її виконуєте на «відмінно». Дякуємо вам за теплоту, турботу і увагу до наших дітей.
  Бажаємо педагогічного оптимізму, душевної гармонії, реалізації всіх планів, цілей і завдань! Нескінченного терпіння, адже саме ви - це перші люди після батьків, з ким діти проводять багато часу. Саме ви робите величезний внесок в їх виховання. Дякуємо вам за це!
 
 
 
 
Інтерактивний захід «У світі професій»
  Печать E-mail  
 
Авг
25
2019

У нашому санаторію був проведен інтерактивний, інтелектуальний захід ««У світі професій» спеціалістом відділу Маріупольського міського центру зайнятості Оксаной Конохіной для дітей старшого віку, які перебувають у нас на оздоровленні. Метою проведеного заходу стало відкриття світу нових професій, актуалізація знань про вже відомі професії за допомогою інтерактивних ігор та вправ. Наші діти відкрили для себе нові професії і розповіли ,ким вони мріють стати. Діти із задоволенням взяли участь в інтерактивних іграх, відгадували загадки, презентували обрані професії. Цікаві вправи: «» Профіділ» , « Хто я?», « Моя професія - найкраща» відкрили для дітей безмежний світ професій.

 
 
 
Начало дружбы!
  Печать E-mail  
 
Сен
5
2019

Мариупольская организация ПП «Оппозиционная платформа-За жизнь» побывала в гостях в нашем санатории .

Представители организации познакомились с условиями пребывания , оздоровления и лечения детей. Пообещали помочь в решении самых наболевших проблем. Наши ребята встретили гостей стихами , танцами, а дорогие гости подарили деткам сладкое угощение.

Атмосфера встречи была теплой и радостной. Очень надеемся , что наш санаторий приобрел новых надежных друзей!

 

 

 
 
 
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРАЇНИ!
  Печать E-mail  
 
Авг
25
2019

Напередодні найголовнішого свята нашої країни - Дня незалежності, в нашому санаторії відбулося святкове відкриття дитячого майданчика! Для нас це свято, пов'язане з любов'ю до рідного краю, своєї землі, рідної мови, народних звичаїв. Але головна цінність, це люди, які живуть поруч з нами -добрі, чуйні, з широкою душею, що люблять своїх дітей і чужих, готових прийти на допомогу і втілити всі мрії в реальність. Зі святом, дорогі земляки!

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff