Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     

Новости

 
Святкування Дня пам’яті та примирення
  Печать E-mail  
 
Май
11
2019

З нагоди святкування Дня пам’яті та примирення у нашому санаторіїї пройшли наступні заходи:

  • Вшанування пам’яті загиблих у війні. Покладання квітів дорослих з дітьми до меморіалу «Пушка»
  • Створення патріотичних куточків «Пам’ятаємо героїв ВВВ»
  • Бесіди з дітьми «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»
  • Проведення занять з патріотичного виховання «Пам’ять вічно жива»
  • Відкритий захід. Воєнна спортивна гра «Юні захисники Вітчизни»
  • Читання художньої літератури, заучування віршів про ВВВ
  • Художньо-естетична діяльність до дня пам’яті та примирення (вироби, малюнки)
  • Створення інформаційних куточків для батьків «Хто подарував мені мир»
 
 
 
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
  Печать E-mail  
 
Апр
15
2019

             Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації громадських організацій. За час, минуле з того історичного моменту, члени Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) стали 194 країни світу.

       За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 194 держави світу.
       Щорічне проведення Дня здоров'я стало традицією з 1950 року. Заходи Дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. А організації охорони здоров'я покликані вирішити питання, що їм потрібно зробити, щоб здоров'я людей в усьому світі стало краще.
      Всесвітній день здоров'я - це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.
    Згідно з  планом  щодо до проведення  Всеукраїнського тижня громадського здоров’я України  по Комунальній лікувально-профілактичній установі  «Дошкільний санаторій для дітей з захворюваннями органів дихання нетуберкульозної етіології, м.Маріуполь» були проведенні наступні заходи:
слухання серед медичних працівників закладу з питань здорового образу життя.
розміщення інформаційно-освітнього  санбюлетня «Здоров’я громадян – наша ціль»
впровадження виробничої гімнастики серед працівників
проведення  бесіди з батьками: «Здорове харчування та вітамінізація»
Серед дітей ,які знаходяться на оздоровленні у санаторії  педагогічними працівниками були проведені наступні  форми роботи:
Бесіди про здоровий образ життя: 
«У похід за міцним здоров’ям»
«Хворобам запобігаю і здоров’я маю»»
«Я в гармонії зростаю й небезпеки уникаю»
Де живуть вітаміни»
Читання художньої літератури та заучування віршів про здоров’я, здоровий образ життя
Впровадження у режимні моменти здоровязбережувальних технологій: самомасаж, пальчикові ігри, рухові ігри, дихальну гімнастику, дидактичні ігри, сюжетно-рольові ігри.
Розвага: «В гостях у Спортика» (молодша група); 
«Веселі старти» (середня та старша групи)
Виставка малюнків «Я обираю здоров’я»


 
 
 
Нет ничего прекрасней на планете , когда смеются наши дети!
  Печать E-mail  
 
Апр
3
2019

Одним из методов психологической коррекции в формировании здоровья детей в нашем санатории является смехотерапия. Здоровый смех – это лекарство без побочных эффектов и противопоказаний, это природный лекарь, который заложен в каждом из нас! 
Преимущества смехотерапии:
 Эмоции радости и счастья после стрессового дня
 Активное производство эндорфинов – гормонов счастья
 Приток жизненных сил и энергии
 Повышение творческой активности и уверенности в себе
Посмотрите на детей – известно , что они смеются более трехсот раз в день! Причем от души и по любому поводу. Давайте будем брать с них пример и будем здоровы!))))

 
 
 
День боротьби з туберкульозом
  Печать E-mail  
 
Апр
11
2019

      Всесвітній день боротьби з туберкульозом з 1993 за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається в день, коли в 1882 році 24 березня німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття ним збудника туберкульозу, після якого стало можливим ефективне лікування.
    Цей день введений для того, щоб нагадати суспільству про проблеми, масштаби її поширення, акцентувати увагу людей про небезпеку хвороби, способи її лікування та профілактики, закликати берегти власне здоров'я. Багато людей помилково вважають, що туберкульоз є пережитком минулого. Навіть зараз туберкульоз до кінця не переможений ні в одній країні світу. На жаль, незважаючи на досягнення сучасної медицини, захворюваність і смертність від цієї хвороби досі залишається на високому рівні. В даний час щорічно туберкульоз забирає життя 1,6 мільйона чоловік і вбиває більше, ніж будь-яка інша інфекція. Без відповідного лікування кожна людина, хворий на активну форму туберкульозу легенів, щорічно заражає 10-15 людей.
  За прогнозами ВООЗ, в найближчі десять років туберкульоз залишиться однією з десяти провідних причин захворюваності та смертності в світі. Ефективність своєчасного лікування туберкульозу висока на ранніх стадіях і різко знижується на більш пізніх стадіях захворювання. У зв'язку з цим рання обертаність до лікаря і своєчасне флюорографічне обстеження мати вирішальне значення. За умови вчасно розпочатого лікування істотно скорочується смертність від туберкульозу.
    У нашому санаторії не тільки в цей переод, а й протягом усього року проводяться заходи, присвячені цьому небезпечному захворюванню. Це і опитування батьків на наявність туберкульозу, тубконтакту серед родичів, контроль результаті проведеною проби Манту, При оформленні дітей в санаторій в прищепній формі – 063/0, контроль за наявністю флюорографічного обстеження у співробітників. Протягом руку педагогічні працівники проводять з дітьми виховну роботу на цю актуальну тему: бесіди про здоровий образ життя: «У здоровому тілі здоровий дух», «З чистотою назавжди буду я рости», «Захворювання легень – туберкульоз»; міні – заняття з валеології:, «Мій чудовий носик», «Мої чисті легені» ; активно впроваджують здоров’язбережувольні технологій у режимних моментах (дихальна, респіраторна гімнастика, ігровий та механічний масаж, фізхвилинки, пальчикова гімнастика) ;читання художніх творів про чистоту та охайність.
  Протягом березня-квтіня були проведене різні заходи серед працівників, дітей, які оздоровлюються у нашому санаторіі в цей період та батьків на тему Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом.

 семінарське заняття серед медпрацівників та працівників закладу з питань профілактики, раннього виявлення та лікування туберкульозу
 розміщення інформаційно-освітньго санбюлетня «Зупинимо туберкульоз разом»
 виставка малюнків, дитячих виробів за темою: «Біла ромашка – символ здорового дихання»
 інформація матеріалу для батьків «Боротьба з туберкульозом»

 
 
 
Первый весенний заезд этого года
  Печать E-mail  
 
Апр
3
2019

Вот и закончился первый весенний заезд. На протяжении всего месяца наши маленькие пациенты проходили необходимые лечебные процедуры, так полезные в период обострения ОРЗ и ОРВИ. Но кроме этого учили стихи, разучивали песни, хороводы. И в конце заезда, от души повеселились на веселых мероприятиях, посвященных весне. Весна – это замечательная пора, когда светит солнышко, распускаются цветы, идет дождик. Наши талантливые детки декламировали стихи, воссоздали пробуждение природы на фланелеграфе, прятались от дождика под озорным зонтиком, играли, пели, танцевали. А в завершении получили сладкое угощение. Эмоциями радости, душевного тепла и весеннего настроения зарядились все: и взрослые и дети. А впереди ,ребят, которые приедут к нам на оздоровление , ждет еще много интересных , увлекательных мероприятий нашего санатория.

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff