Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     

Новости

 
Озеленення території нашого санаторію
  Печать E-mail  
 
Нояб
10
2019

На цьому тижні наші вірні і добрі друзі, представники Зеленого центру Метінвест, привезли до нас в санаторій для озеленення дитячого майданчика, яка з'явилася у нас також завдяки Зеленому центру Метінвест, кущі ялівцю, хвойний запах якого дуже корисний для органів дихання. Велике спасибі від імені всього колективу і наших діток за турботу і увагу, за постійну допомогу в поліпшенні умов лікування та оздоровлення діток нашого міста і всього Донецького регіону!

 
 
 
СКАЗАНО - ЗРОБЛЕНО!
  Печать E-mail  
 
Нояб
10
2019

В кінці літа наш санаторій відвідали представники Маріупольської організації опозиційної платформи «За життя», на чолі з Максимом Ткачем. Вони познайомилися з умовами оздоровлення дітей, були готові надати будь-яку допомогу в поліпшенні умов перебування дітей на лікуванні в нашому санаторії. Найбільш актуальним питанням того часу, було заміна віконних блоків в групі для дітей старшого віку. І ось, настали холодні дні, і завдяки турботі наших друзів у нас з'явилися нові вікна.

Адміністрація, колектив і діти КНП «Дошкільного санаторію р Маріуполя» висловлюють глибоку вдячність за увагу і допомогу у вирішенні проблем, пов'язаних з лікуванням та вихованням дітей Донецького регіону!

 
 
 
Всесвітній День боротьби з поліомієлітом
  Печать E-mail  
 
Окт
27
2019
   В нашому санаторїї , у зв’язку з необхідністю інформування населення про небезпеку поліомієліту були проведені наступні заходи , присвячені "Всесвітньому Дню боротьби з поліомієлітом»:
Проведена науково-практична конференція с працівниками санаторію на тему: «Поліомієліт. Епідеміологія. Клініка. Профілактика.» ;
Оновлена інформація щодо поліомієліту на інформаційному стенді закладу, на сайті санаторію.
При первинному зверненні дітей до санаторію ведеться контроль щеплень проти поліомієліту (ф.063).
      Бесіди з батьками, опікунами та іншими законними представниками дитини, з метою їх прихильності до щеплень проти вакцинокерованих інфекцій, зокрема для профілактики поліомієліту.
        Медичними працівниками проведені бесіди з дітьми середнього та старшого віку на тему " Що таке поліомеліт".
 
 

 
 
 
Осінь чудова пора!
  Печать E-mail  
 
Нояб
10
2019

Для когось це холодний вітер і сірий дощик, а для діток нашого санаторію це прекрасний привод влаштувати теплу зустріч з друзями, помахати золотими листочками, поспівати пісеньки, пограти і потанцювати. Наші малюки відправилися в захоплюючу подорож в осінній ліс, де пограли з лісовими мешканцями, потанцювали з шишками для Ведмедика, пострибали з зайчиком, пограли на грибний галявині з лисичкою. А в гості на осінній бал до діток старшої групи прийшла Застудиха, яка хотіла заразити кашлем і нежиттю. Але не тут-то було. Наші спритні дітлахи не бояться дощу, сильні і міцні, тому що роблять зарядку, у них завжди відмінний настрій і багато друзів. Тому ніякі сезонні застуди їм не страшні! Ну і звичайно ж, солодощі від щедрої осені стали приємним сюрпризом для наших діточок!

 
 
 
Заходи на тему ПДР
  Печать E-mail  
 
Окт
27
2019

На підтримку програми «Traffic Challeng», в нашому санаторії було проведено заняття з ПДР для дітей старшого дошкільного віку «Подорож зі світлофором», з метою зниження травматизму дітей на дорогах. Головними завданнями заходу було попередити діток про небезпеку на дорогах, дати необхідні знання про дорожні знаки та правила дорожнього руху.

 

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff