Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     
 
Дек
2
2018

Використання Хатха-Йоги , як здоров'язберігаючої технологіїв роботі з дітьми дошкільного віку

   Здоров’язбереження дітей одне з пріоритетних завдань нашої установи. Ми виділяємо такі завдання – охорона та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей (у тому числі їх емоційного благополуччя). Актуальність цього питання підтверджується тим, що стан здоров'я дітей, за даними масових медичних обстежень, погіршується. Стійка тенденція погіршення здоров'я дошкільнят, диктує необхідність пошуку механізмів, що дозволяють змінити ситуацію.

       В нашому дошкільному закладі оздоровлення – головний компонент діяльності з дітьми. Поряд з іншими технологіями оздоровлення (музикотерапія, сказкатерапія) у своїй роботі з дітьми музичний керівник використовує вправи Хатха – Йоги. Навчаючись цим спеціальним вправам, дитина вчиться володіти своїм настроєм і поведінкою, сприймає навколишній світ у всій його красі і повноті. Такі заняття чудово розвивають гнучкість, координацію, допомагають зберегти відмінне здоров'я, емоційну рівновагу і спокій.

Цілющі мудри - сучасна технологія укріплення психологічного та фізичного  здоров’я дітей дошкільного віку

      Мудра - це певний жест або позиція пальців, що виражає стан духу людини. Певні положення пальців рук дають можливість розвинути чутливість, дозволяють розвинути здатність відчувати потоки життєвої енергії всередині тонкого тіла і здійснювати свідоме управління цими потоками.

      Мудри впливають на різні аспекти людини: відновлюють фізичні сили, сприяють фізичному здоров'ю, сприяють поповненню енергії, відновлюють психологічну рівновагу, дають внутрішній спокій; надають терапевтичний ефект: покращують обмін речовин в організмі, відновлюють ендокринну та центральну нервову системи. Дуже легкі для виконання мудри можна практикувати в будь-якому положенні, лежачи або сидячи, і навіть на ходу. Рекомендовані для дітей, ослаблених, хворих і літніх людей.

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff