Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     
 
Апр
11
2019

      Всесвітній день боротьби з туберкульозом з 1993 за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається в день, коли в 1882 році 24 березня німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття ним збудника туберкульозу, після якого стало можливим ефективне лікування.
    Цей день введений для того, щоб нагадати суспільству про проблеми, масштаби її поширення, акцентувати увагу людей про небезпеку хвороби, способи її лікування та профілактики, закликати берегти власне здоров'я. Багато людей помилково вважають, що туберкульоз є пережитком минулого. Навіть зараз туберкульоз до кінця не переможений ні в одній країні світу. На жаль, незважаючи на досягнення сучасної медицини, захворюваність і смертність від цієї хвороби досі залишається на високому рівні. В даний час щорічно туберкульоз забирає життя 1,6 мільйона чоловік і вбиває більше, ніж будь-яка інша інфекція. Без відповідного лікування кожна людина, хворий на активну форму туберкульозу легенів, щорічно заражає 10-15 людей.
  За прогнозами ВООЗ, в найближчі десять років туберкульоз залишиться однією з десяти провідних причин захворюваності та смертності в світі. Ефективність своєчасного лікування туберкульозу висока на ранніх стадіях і різко знижується на більш пізніх стадіях захворювання. У зв'язку з цим рання обертаність до лікаря і своєчасне флюорографічне обстеження мати вирішальне значення. За умови вчасно розпочатого лікування істотно скорочується смертність від туберкульозу.
    У нашому санаторії не тільки в цей переод, а й протягом усього року проводяться заходи, присвячені цьому небезпечному захворюванню. Це і опитування батьків на наявність туберкульозу, тубконтакту серед родичів, контроль результаті проведеною проби Манту, При оформленні дітей в санаторій в прищепній формі – 063/0, контроль за наявністю флюорографічного обстеження у співробітників. Протягом руку педагогічні працівники проводять з дітьми виховну роботу на цю актуальну тему: бесіди про здоровий образ життя: «У здоровому тілі здоровий дух», «З чистотою назавжди буду я рости», «Захворювання легень – туберкульоз»; міні – заняття з валеології:, «Мій чудовий носик», «Мої чисті легені» ; активно впроваджують здоров’язбережувольні технологій у режимних моментах (дихальна, респіраторна гімнастика, ігровий та механічний масаж, фізхвилинки, пальчикова гімнастика) ;читання художніх творів про чистоту та охайність.
  Протягом березня-квтіня були проведене різні заходи серед працівників, дітей, які оздоровлюються у нашому санаторіі в цей період та батьків на тему Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом.

 семінарське заняття серед медпрацівників та працівників закладу з питань профілактики, раннього виявлення та лікування туберкульозу
 розміщення інформаційно-освітньго санбюлетня «Зупинимо туберкульоз разом»
 виставка малюнків, дитячих виробів за темою: «Біла ромашка – символ здорового дихання»
 інформація матеріалу для батьків «Боротьба з туберкульозом»

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff