Наш санаторий

deti

Наш санаторий осуществляет лечение и профилактику заболеваний  огранов дыхания у детей из Донецкого региона возрастом от 3-х до 9-ти лет.

Наш адрес

Наш адрес: г. Мариуполь,ул.Украинского козачества,90 
тел.: (0629) 22-13-95, 58-27-05
е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

     
 
Апр
15
2019

             Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації громадських організацій. За час, минуле з того історичного моменту, члени Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) стали 194 країни світу.

       За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 194 держави світу.
       Щорічне проведення Дня здоров'я стало традицією з 1950 року. Заходи Дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. А організації охорони здоров'я покликані вирішити питання, що їм потрібно зробити, щоб здоров'я людей в усьому світі стало краще.
      Всесвітній день здоров'я - це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей.
    Згідно з  планом  щодо до проведення  Всеукраїнського тижня громадського здоров’я України  по Комунальній лікувально-профілактичній установі  «Дошкільний санаторій для дітей з захворюваннями органів дихання нетуберкульозної етіології, м.Маріуполь» були проведенні наступні заходи:
слухання серед медичних працівників закладу з питань здорового образу життя.
розміщення інформаційно-освітнього  санбюлетня «Здоров’я громадян – наша ціль»
впровадження виробничої гімнастики серед працівників
проведення  бесіди з батьками: «Здорове харчування та вітамінізація»
Серед дітей ,які знаходяться на оздоровленні у санаторії  педагогічними працівниками були проведені наступні  форми роботи:
Бесіди про здоровий образ життя: 
«У похід за міцним здоров’ям»
«Хворобам запобігаю і здоров’я маю»»
«Я в гармонії зростаю й небезпеки уникаю»
Де живуть вітаміни»
Читання художньої літератури та заучування віршів про здоров’я, здоровий образ життя
Впровадження у режимні моменти здоровязбережувальних технологій: самомасаж, пальчикові ігри, рухові ігри, дихальну гімнастику, дидактичні ігри, сюжетно-рольові ігри.
Розвага: «В гостях у Спортика» (молодша група); 
«Веселі старти» (середня та старша групи)
Виставка малюнків «Я обираю здоров’я»


 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #9ada4e #a9f9a7 #1d3eff